
LED-lamp Eglo Connect.z E27 G95 13,5 W RGB nutikas valgusallikas, mis ühendab endas reguleeritava valge valguse ja RGB-värvid, et saaksid valgust kohandada täpselt hetke vajadusele. See sobib hästi elutuppa, magamistuppa või tööalale, kus soovid vaheldumisi nii keskendumist toetavat heledamat valgust kui ka pehmemat õhtuvalgust.
EGLO nutivalgustuse lahendus võimaldab lampi juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning kasutada ühenduseks Bluetoothi või ZigBee 3.0. Soovi korral saab juhtida ka kaugjuhtimispuldiga (müüakse eraldi). Matt valge klaas hajutab valgust ühtlaselt ning hea värviedastus aitab toonidel loomulikuna püsida.
Märkus: Kaugjuhtimispult müüakse eraldi.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1214248 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 9.5 cm |
| Mõõdud | 14.2 x 9.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9002759122546 |
| Võimsus (W) | 13.5 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Pikkus | 14.2 cm |
| Valgusvoog (lm) | 1300 |
| Tootenimetus | LED-lamp Eglo Connect.z E27 G95 13,5 W RGB |
| Netokaal (kg) | 0.080 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Nutilambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Matt valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.163000 |