
LED-lamp Eglo Connect.z E27 A60 9 W RGB nutikas led-lamp, millega saad koduse valgustuse kiiresti paindlikumaks muuta. EGLO connect.z sarja valgusallikas võimaldab valida nii valge valguse erinevaid toone kui ka RGB-värve, et luua sobiv õhkkond elutuppa, magamistuppa või tööalale.
Juhtimine käib AwoX Home Control rakenduse kaudu ning saad kasutada praktilisi funktsioone nagu hämardamine, taimer ja kohaloleku simulatsioon. Ühendus töötab Bluetoothi ja Zigbee 3.0 kaudu, mis võimaldab lampi siduda ühilduvate nutikodu seadmetega; soovi korral saab juhtida ka eraldi müüdava puldiga.

| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1214249 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 11.8 x 6 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9002759122539 |
| Võimsus (W) | 9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Pikkus | 11.8 cm |
| Valgusvoog (lm) | 806 |
| Tootenimetus | LED-lamp Eglo Connect.z E27 A60 9 W RGB |
| Netokaal (kg) | 0.045 |
| Peamine värv | Mitmevärviline |
| Toote tüüp | Nutilambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Mitmevärviline |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.099000 |