LED-lamp Eglo Connect.z P45 470 lm 5 W E14 RGB on Eglo nutikas E14 sokliga LED-lamp, mis võimaldab valida nii sooja, neutraalse kui ka külma valge valguse vahel ning kasutada ka RGB-värve. Nii saad kohandada valgustust vastavalt tööle, puhkamisele või meeleoluvalgustuseks.
Lampi saab juhtida AwoX HomeControl rakendusega ning see toetab Bluetoothi ja ZigBee 3.0 ühendust. Soovi korral saab kasutada ka kaugjuhtimispulti (müüakse eraldi). Tänu hämardamise võimalusele on lihtne seadistada just paras eredus.
Märkus: Kaugjuhtimispult müüakse eraldi.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1208615 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 9.2 x 4.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9002759122522 |
| Võimsus (W) | 4.9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 20000 |
| Pikkus | 9.2 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Eglo Connect.z P45 470 lm 5 W E14 RGB |
| Netokaal (kg) | 0.030 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Nutilambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Matt valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.068000 |