AIRAM Smart PAR16 GU10 nutikad LED-lambid on mõeldud kodu valgustuse paindlikuks seadistamiseks – alates hubasest soojast valgest kuni erksate värvitoonideni. Need sobivad hästi näiteks elutuppa, magamistuppa või esikusse, kus soovid valguse iseloomu kiiresti muuta.
Valgust saad juhtida nutitelefoni või tahvelarvutiga Airam SmartHome rakenduse kaudu. Valge valguse värvustemperatuuri vahemik 2700–6500 K võimaldab valida nii lõõgastava õhtuvalguse kui ka tööks sobiva jahedama tooni. Lisaks saad kasutada RGB-värve, et luua peo-, filmi- või aktsentvalgustust. Lamp töötab ka tavalise lülitiga ning jätab viimase valikuga valgusseade meelde.
Komplektis:
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560750 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.4 x 5 cm ( P x Ø ) |
| EAN | 6435200289612 |
| Võimsus (W) | 4.7 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Pikkus | 5.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 345 |
| Tootenimetus | LED-lambid Airam Smart PAR16 827-865 RGB 4,7 W 345 lm GU10 |
| Netokaal (kg) | 0.031 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | GU10 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.056000 |