LED-lamp on võimsusega 4,2 W. See on samaväärne traditsioonilise 50 W lambiga. Valgusallikal on GU10 sokkel. Puhta valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560025 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.4 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200248565 |
| Võimsus (W) | 4.2 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 5.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 370 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam PAR16 830 370 lm 4,2 W GU10 36D OIVA |
| Netokaal (kg) | 0.028 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | GU10 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.036000 |