LED-lamp on võimsusega 2,4 W. See on samaväärne traditsioonilise 35 W hõõglambiga. Valgusallikal on GU10 sokkel. Sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1559616 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.4 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200180797 |
| Võimsus (W) | 2.4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 5.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 250 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam PAR16 827 250 lm 2,4 W GU10 36D |
| Netokaal (kg) | 0.028 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | GU10 |
| Värvus | Valge |
| Kaal (kg) | 0.030000 |