LED-lamp on võimsusega 10,5 W. See on samaväärne traditsioonilise 100 W hõõglambiga. Valgusallikal on E27 sokkel. Puhta valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560616 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.8 x 6 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 6435200276919 |
| Võimsus (W) | 10.5 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.8 cm |
| Valgusvoog (lm) | 1521 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam A60 830 806 lm 10,5 W E27 360 OIVA OP |
| Netokaal (kg) | 0.040 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.060000 |