LED-lamp on võimsusega 8,5 W. See on samaväärne traditsioonilise 75 W hõõglambiga. Valgusallikal on E27 sokkel. Sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560000 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.4 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200242822 |
| Võimsus (W) | 8.5 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 1055 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam A60 827 1055 lm 8,5 W E27 FIL |
| Netokaal (kg) | 0.040 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.060000 |