LED-lamp on hämardatav ja võimsusega 7 W. See on samaväärne traditsioonilise 60 W hõõglambiga. Valgusallikal on E27 sokkel. Sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560111 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.4 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 6435200242983 |
| Võimsus (W) | 7 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 806 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam A60 827 806 lm 7 W E27 FIL DIM |
| Netokaal (kg) | 0.040 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.052000 |