LED-lamp on võimsusega 7,2 W. See on samaväärne traditsioonilise 60 W hõõglambiga. Valgusallikal on E14 sokkel. Külma valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560013 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200242464 |
| Võimsus (W) | 7.2 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 8.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 806 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam P45 840 806 lm 7,2 W E14 OP |
| Netokaal (kg) | 0.030 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.042000 |