LED-lamp on võimsusega 4 W. See on samaväärne traditsioonilise 40 W hõõglambiga. Valgusallikal on E14 sokkel. Sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1559648 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 8.5 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200190178 |
| Võimsus (W) | 4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 8.5 cm |
| Valgusvoog (lm) | 450 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam R50 827 450 lm 4 W E14 110D OP |
| Netokaal (kg) | 0.035 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Valge |
| Kaal (kg) | 0.055000 |