Sooja valge valgusega õhupuhastile mõeldud LED-lamp on võimsusega 3,3 W. See on samaväärne traditsioonilise 30 W hõõglambiga. Valgusallikal on E14 sokkel.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1560861 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 2.6 cm |
| Mõõdud | 6 x 2.6 cm ( P x Ø ) |
| EAN | 6435200300393 |
| Võimsus (W) | 3.3 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 8000 |
| Pikkus | 6 cm |
| Valgusvoog (lm) | 320 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam T26 830 320 lm 3,3 W E14 |
| Netokaal (kg) | 0.013 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Sokkel | E14 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.020000 |