LED-lamp on võimsusega 2,3 W. See on samaväärne traditsioonilise 16 W lambiga. Valgusallikal on GU4 sokkel ja on sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1559874 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 3.4 cm |
| Mõõdud | 4 x 3.4 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200234612 |
| Võimsus (W) | 2.3 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 225 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam MR11 827 225 lm 2,3 W GU4 12 V 36D |
| Netokaal (kg) | 0.018 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | GU4 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.028000 |