Laeb

Vannitoapäevade lõpuni on jäänud:

 Kas soovid oma argipäeva tuua midagi uut ja värsket või alustada päeva uutmoodi traditsioonidega? Muuda oma saun või vannituba täiesti uueks - loo omaenda kodune SPA ja too oma argipäeva luksuslikud veerituaalid.

BAUHAUS VANNITOAPÄEVADELT leiad stiilseid dušikomplekte, suure valiku funktsionaalset vannitoamööblit, kvaliteetseid elektri- ja puukeriseid, kõikvõimalikke saunatarvikuid ning loomulikult maitseka valiku keraamilisi plaate. Seda kõike tavapärasest kuni 40% soodsamalt! 

Kui tuled kaubamajja, täida kindlasti ära ka loosikupong, sest loosime välja palju erinevaid auhindu ca 4000 € väärtuses!  Võitjaid teavitame peale 21.03 personaalselt.

Kas teadsid ka seda, et saad meilt tellida ka väiksemaid paigaldusteenuseid või koguni suuremaid renoveerimistöid nii eluruumidesse, sauna kui vannituppa.  Selleks tasub vaid BAUHAUSi remondi- ja paigaldusteenuse poole pöörduda.

NB! BAUHAUSist vannitoaremondi tellijale kuni 21.03.2023 keraamilised plaadid 50% soodsamalt! 

 Tule BAUHAUS Vannitoapäevade tooteesitlustele laupäeval, 11. märtsil ja 18. märtsil kl 10-15!

TOOTEESITLUSED LASNAMÄEL:
 Laupäeval 11.3
kl 10-14 Kiilto toodete esitlus ja hüdroisoleerimise töötuba
kl 12-15, Biston - Aquarodos ja Aqualine tooted
 Laupäeval, 18.3:
kl 12-15, Ceresit toodete esitlus ja vuugitäidete paigalduse töötuba

TOOTEESITLUSED ROCCA AL MARES:
 Laupäeval, 11.3:
kl 12-15: Balteco - Mode ja Form duššinurgad
• Ceresit toodete esitlus ja vuugitäidete paigalduse töötuba
 Laupäeval, 18.3.
kl 10-14 Kiilto toodete esitlus ja hüdroisoleerimise töötuba
kl 12-15 FEB - Hansgrohe tooted • Biston - Aquarodos ja Aqualine tooted

 AUHINNALOOS:
Kui tuled kaubamajja, täida kindlasti ära ka loosikupong, sest loosime välja palju erinevaid auhindu ca 4000 € väärtuses!  Võitjaid teavitame peale 21.03 personaalselt.

Vannitoamööbel muudab vannitoa praktiliseks ja funktsionaalseks. Vali valamukapp kas sahtlite või ustega ja kui vajad rohkem panipaiku, siis vali juurde ka külgkapp või seinakapp. Täienda tervikut erinevate LED-peeglite või siis peeglite ja vannitoavalgustitega. Lõpuks vali veel juurde efektsed vannitoatarvikud ning oledki vanale vannitoale totaalselt uue näo andnud.

Vannitoamööbel ja peeglid  Vaata kõiki »

Vannitoa- ja saunavalgustid  Vaata kõiki »

Aksessuaarid  Vaata kõiki »

Bolierid, rätikukuivatid, põrandaküte  Vaata kõiki »

Kas vajad kvaliteetsemat dušikomplekti või stiilsemat valamusegistit? Või vajad dušiseina, et kaitsta oma mööblit veepritsmete eest? Too luksust ja mugavust oma igapäevastesse toimingutesse vannitoas.

Segistid ja dušikomplektid  Vaata kõiki »

Dušikabiinid ja dušiseinad  Vaata kõiki »