Laeb

 

Õu ja aed

Raja oma unelmate õu ja aed! 
Meie tootevalikust leiad grille, aiamööblit, kasvuhooneid, aiamasinaid, pumpasid ja lillepotte jpm. Seega, kui vajad midagi oma õue ja aia hooldamiseks ning seal mõnusaks äraolemiseks, leiad selle kindlasti BAUHAUSist. 

 

Ehitus ja remont

Puitmaterjal, pinnakattematerjalid, uksed, aknad, isolatsioonimaterjalid, mördid ja tsemendid – kõike ehitamiseks ja remontimiseks! Meie kaubamajade 120 000 tootega valikust leiate eranditult kõik ehitusmaterjalid, töövahendid ja sisustuskaubad ning lisaks palju muud.

 

Sisustus ja siseviimistlus

Muuda oma kodu mugavaks ja funtktsionaalseks! Meilt leiad igasuguseid sisustustekstiile, tapeete, värve, vahasid ja lakke ning värvimistarvikuid. 

 

Hoiustamine ja majapidamine

Loo oma kodus kord, puhtus ja harmoonia mõistlike hoiulahendustega. Kodus ja töökohas on korralikud hoiusüsteemid ja -lahendused esmatähtsad. BAUHAUS aitab sul muuta koristamise ja korrahoidmise võimalikult lihtsaks ning soodsaks! 

 

Masinad ja tööriistad

Erinevate masinate ja elektritööriistadega edenevad paljud tööd tõhusalt ja kiiresti. Vajad ehk kruvikeerajat, höövlit või mootorsaagi? Meilt leiad ehitustarvikuid, töömasinaid ja tööriistu igaks elujuhtumiks!

 

Värvid ja lakid

Värvid, lakid, õlid, peitsid ja lasuurid kaitsevad pindu ning aitavad sul luua tasakaalukaid värvikombinatsioone. Värvide ja lakkidega on eriti lihtne värskendada ja uuendada interjööri. Õlid, saunakaitsevahendid, värvid, lakid ning vahad – BAUHAUSi laiast tootevalikust leiad endale kõige sobivamad tooted igasugustele pindadele siseruumidesse ja õue.

 

Köök

Mugav ja stiilne köök on iga kodukoka unistus ning BAUHAUSi mitmekülgse tootevaliku abil hõlpsasti teostatav. BAUHAUSi laiast ja kvaliteetsest valikust leiad kõik tooted oma unistuste köögi kokkupanekuks.

 

Vannituba ja saun

Vannituba on kodu üks kõige kasutatavamaid ruume, mis peab ühtaegu olema nii praktiline kui ka esteetiline. Kui Sul on ka saun, siis muuda saunaskäik tõeliseks rituaaliks. BAUHAUSi valikust leiad nii stiilse valamu, segisti ja dušikomplekti, trendika vannitoamööbli kui ka korraliku kerise ja saunatarvikud. Tutvu Vannitoamaailma valikuga! 

 

Valgustid

Õige valgustus teeb imet. Piisav valgus töökohal parandab heaolu tööl, elutoa reguleeritav valgusti aitab luua meeleolu ja liikumisanduri abil süttiv välisvalgusti juhatab sind turvaliselt koduukseni. BAUHAUSi laiast tootevalikust leiad valgustid igaks vajaduseks.

 

Elektritarbed ja elektroonika

BAUHAUSi laiast tootevalikust leiad elektritarvikud paigaldustöödeks ja kodukasutuseks. Meie pidevalt kasvavast tootevalikust leiad näiteks lülitikomplektid, pistikupesad ja pistikud, kaablid ning pikendusjuhtmed, kaablirennid, elektrikeskused ja liidesed ning paljud muud elektri- ja valgustitarvikud.

 

Auto, merendus ja jalgrattas

BAUHAUSist leiad laia valiku tooteid erinevate hobide ja vaba aja veetmise jaoks. Ükskõik, kas sulle meeldib kalapüük, jalgrattasõit või suvilas lebotamine, leiad alati meilt just endale sobiva lisavarustuse.

 

Teenused BAUHAUS kaubamajades

Lisaks suurele kaubavalikule pakub BAUHAUS ka suurt valikut teenuseid nagu: remondi- ja paigaldusteenust, profimüüki äriklientidele, tööriistade laenutust, haagise laenutust, puitmaterjali ja plaatide saagimist mõõtudesse, värvide toonimist, gaasiballoonide vahetust ja kaupade kojuvedu.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo