Laeb

 

Õu ja aed

Raja oma unelmate õu ja aed! 
Meie tootevalikust leiad grille, aiamööblit, kasvuhooneid, aiamasinaid, pumpasid ja lillepotte jpm. Seega, kui vajad midagi oma õue ja aia hooldamiseks ning seal mõnusaks äraolemiseks, leiad selle kindlasti BAUHAUSist. 

 

Ehitus ja remont

Puitmaterjal, pinnakattematerjalid, uksed, aknad, isolatsioonimaterjalid, mördid ja tsemendid – kõike ehitamiseks ja remontimiseks! Meie kaubamajade 120 000 tootega valikust leiate eranditult kõik ehitusmaterjalid, töövahendid ja sisustuskaubad ning lisaks palju muud.

 

Sisustus ja hoiustamine

Muutke oma kodu mugavaks ja funtktsionaalseks! Meilt leiate igasuguseid sisustustekstiile, tapeete, värve, vahasid ja lakke ning värvimistarvikuid. Hoiustamislahenduste ja riiulisüsteemidega saate rohkesti ruumi juurde.

 

Valgustus ja elekter

Välisvalgustid ja sisevalgustid, lambid ja lambipirnid ning elektritarvikud nii kuiv- kui ka märgruumidesse saate BAUHAUSist kindlalt soodsa hinnaga! Laske end meie tootevalikust pimestada!

 

Masinad ja tööriistad

Erinevate masinate ja elektritööriistadega edenevad paljud tööd tõhusalt ja kiiresti. Vajad ehk kruvikeerajat, höövlit või mootorsaagi? Meilt leiad ehitustarvikuid, töömasinaid ja tööriistu igaks elujuhtumiks!

 

Köök, saun ja vannituba

 Kui kodu tähtsaimad ruumid – vannituba, köök, WC ja saun – on funktsionaalsed ja pakuvad ka silmailu, siis edenevad ka argipäevatoimetused paremini. Meilt leiad kõik vajaliku vannituppa, sauna ja kööki, kaasa arvatud muidugi plaadid, mis kroonivad kõiki neid ruume. 

 

Vaba aja kaubad

Meilt saate kõik vajaliku paadi- ja autosõitudeks ning paadi ja auto hooldamiseks. Samuti pakume erinevaid turvatooteid ja kolimiskaupu. BAUHAUS on midagi enamat kui lihtsalt ehituspood.

 

Teenused BAUHAUS kaubamajades

Lisaks suurele kaubavalikule pakub BAUHAUS ka suurt valikut teenuseid nagu: remondi- ja paigaldusteenust, profimüüki äriklientidele, tööriistade laenutust, haagise laenutust, puitmaterjali ja plaatide saagimist mõõtudesse, värvide toonimist, gaasiballoonide vahetust ja kaupade kojuvedu.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo