LED-rippvalgusti Searchlight Ice Cube 300 cm modernse joonega rippvalgusti, mis on loodud eelkõige kõrgetesse sisetingimustes asuvatesse ruumidesse. SEARCHLIGHTi valgusti pikk, astmeline vorm mõjub efektse sisustuselemendina ning aitab valgust ühtlaselt ruumi suunata.
Valgustil on integreeritud LED valgusallikas ja hämardatav funktsioon, mis võimaldab heledust kohandada nii igapäevaseks kasutuseks kui ka õdusama meeleolu loomiseks. Kroomitud viimistlus ja metallist konstruktsioon annavad valgustile puhta ning kaasaegse ilme.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1620846 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 45 cm |
| Mõõdud | 300 x 45 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423102047 |
| Võimsus (W) | 3.2 |
| Korgus | 300 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3810 |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Searchlight Ice Cube 300 cm |
| Netokaal (kg) | 11.800 |
| Peamine värv | Kroomitud |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 13.500000 |