LED-rippvalgusti Searchlight Clip kuldne er modernse joonega rippvalgusti, mis toob ruumi sooja ja luksusliku aktsendi tänu kuldsele viimistlusele. Kolm ovaalset vormi loovad dünaamilise ilme ning valgus levib ühtlaselt, sobides hästi nii söögilaua kohale kui ka esikusse või elutuppa.
SEARCHLIGHTi valgusti kuju ja riputuskõrgust saab kohandada, et saavutada soovitud proportsioonid ja valgustus just sinu ruumis. Integreeritud led pakub tugevat valgusvoogu ning võimalus valida erinevate värvustemperatuuride vahel aitab luua õige meeleolu igaks olukorraks.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1504673 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000-6500 |
| Mõõdud | 80 x 74.5 x 120 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 5053423227436 |
| Võimsus (W) | 52.51 |
| Korgus | 120 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Pikkus | 80 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3046 |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Searchlight Clip kuldne |
| Netokaal (kg) | 1.960 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Kaal (kg) | 3.000000 |
| Laius | 74.5 cm |