LED-rippvalgusti Searchlight Cyclone eristub astmelise, allapoole langeva disainiga, mis toob ruumi kõrguse hästi esile ning muudab valgusti pilkupüüdvaks sisustuselemendiks. Searchlighti valgusti sobib suurepäraselt avaratesse eluruumidesse ja trepikodadesse, kus soovitakse nii efekti kui ka head üldvalgust.
Integreeritud led-valgusallikas annab sooja valge valguse ning tagab ühtlase valgustuse ilma eraldi lampideta. Hämardatav funktsioon võimaldab luua nii erksama töö- ja üldvalguse kui ka pehmema meeleoluvalguse. Metallist korpus ja klaasist detailid moodustavad vastupidava ning stiilse koosluse.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1620849 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 52 cm |
| Mõõdud | 200 x 52 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423243207 |
| Võimsus (W) | 64 |
| Korgus | 200 - 300 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 4734 |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Searchlight Cyclone |
| Netokaal (kg) | 7.800 |
| Peamine värv | Pronksjas |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 9.700000 |