LED-rippvalgusti Searchlight Ice Cube 203,2 cm er silmapaistev ja modernne mitmepunktiline rippvalgusti, mis on loodud eelkõige kõrgete lagede ja avarate ruumide jaoks. Kroomitud laekuppel ning klaasist detailid loovad õhulise, kuid pilkupüüdva üldmulje, mis sobib hästi nii kaasaegsesse koju kui ka esinduslikumasse esikusse.
Integreeritud led-valgusallikas annab ruumi sooja valge valguse ning tänu hämardamise võimalusele saad valgustugevust mugavalt vajaduse järgi kohandada. Reguleeritav riputuskõrgus aitab valgusti paigaldada täpselt soovitud tasapinnale, olgu tegu trepihalli, kõrge elutoa või avara koridoriga.
| Kaubamärk | SEARCHLIGHT |
| Tootekood | 1620848 |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 45 cm |
| Mõõdud | 203.2 x 45 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 5053423102078 |
| Võimsus (W) | 3.15 |
| Korgus | 203.2 - 300 cm |
| Sise-/välistingimustesse | Sisetingimustesse |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 3393 |
| Tootenimetus | LED-rippvalgusti Searchlight Ice Cube 203,2 cm |
| Netokaal (kg) | 12.300 |
| Peamine värv | Kroomitud |
| Toote tüüp | Rippvalgusti üle Ø25 cm |
| Stiil | Modernne |
| Kaal (kg) | 13.900000 |