See LED-lamp kasutab uuenduslikku hõõgniiditehnoloogiat, mis tagab väiksema energiatarbimise võrreldes traditsiooniliste hõõg- ja halogeenpirnidega, säilitades samas sarnase valgusvoo, mõõtmed ja klassikalise disaini. Lamp süttib koheselt 100% valgusvõimsusega ega vaja soojenemisaega. Valgusvihus puuduvad UV- ja infrapunakomponendid, mistõttu on see ohutu nii esemetele kui ka silmadele. Tänu väiksemale soojustootmisele ja E14 soklile on see ideaalne asendus tavapärastele pirnidele – lihtne paigaldada ja sobib paljudesse valgustitesse.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1569642 |
| Värvitemperatuur (K) | 6500 |
| Läbimõõt | 4.5 cm |
| Mõõdud | 8.4 x 4.5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854468599 |
| Võimsus (W) | 3.4 |
| Energiaklass | D |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15 |
| Korgus | 8.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram STAR CLP40 E27, 3,4 W, 6500 K, läbipaistev |
| Netokaal (kg) | 0.020 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.032000 |