Tänu kõrgele valgusvõimsusele sobib see lamp suurepäraselt nii aktsent- kui ka dekoratiivvalgustuseks.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1568920 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 1.7 cm |
| Mõõdud | 5.2 x 1.7 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854248009 |
| Võimsus (W) | 2.6 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 5.2 cm |
| Valgusvoog (lm) | 320 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram PIN 30 320° 2.6W 827 Clear G9 |
| Netokaal (kg) | 0.008 |
| Sokkel | G9 |
| Kaal (kg) | 0.015000 |