
Saab kasutada alalis- ja vahelduvvooluga. Hea üldvalgusemissiooniga. Pikaelueaga kuni 15 000 h. Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 2,6 W. See on samaväärne traditsioonilise 28 W hõõglambiga.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1041702 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 1.4 cm |
| Mõõdud | 4.4 x 1.4 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075431997 |
| Võimsus (W) | 2.4 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 4.4 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 300 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram PIN 28 320 ° 2,6 W/2700 K G4 |
| Netokaal (kg) | 0.016 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Soklilamp |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | G4 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.038000 |