
Sooja valge valgusega LED-lambid on võimsusega 1,9 W. See on samaväärne traditsioonilise 20 W hõõglambiga. Valgusallikatel on G9 sokkel ja sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1042271 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 1.5 cm |
| Mõõdud | 4.6 x 1.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075449831 |
| Võimsus (W) | 1.9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 4.6 cm |
| Valgusvoog (lm) | 200 |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram PIN 20 1,9 W/2700 K G9 2 tk |
| Netokaal (kg) | 0.021 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Soklilamp |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | G9 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.022000 |