LED-lamp on sensor lülitusega ja võimsusega 4,5 W. See on samaväärne traditsioonilise 40 W hõõglambiga. Valgusallikal on E27 sokkel. Sooja valge valgusega.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1559980 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 11 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200243966 |
| Võimsus (W) | 5.5 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 11 cm |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED-lamp Airam Sensor A60 827 470 lm 4,9 W E27 OP |
| Netokaal (kg) | 0.070 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.090000 |