Laeb

Profimüük

Profimüük ärikliendileProfimüük ärikliendile

Profiteenus väikeehitajatele

Professionaalsed tooted, kasulikud teenused ja asjatundlik nõustamine: Profimüügis pakutakse laia tootevalikut, mis vastab väikeehitajate, ettevõtjate ja avaliku sektori ettevõtete vajadustele. Ka erakliendid on siin alati teretulnud!

Valik hõlmab puitmaterjali, tellinguid, ehituskeemiat, soojustusmaterjale ja paljut muud. Kui soovite osta ehitusmaterjale, rentida tööriistu või kasutada maksmise või kojuveoga seotud teenuseid, siis Profimüük ootab teid.

Lisainfot küsi:

Lasnamäel: 602 9269 või profimyyk.lasnamae@bauhaus.ee

Rocca al Mares: 6029 469 või profimyyk.rocca@bauhaus.ee

Profimüügi osakond on avatud ka laupäeviti ja pühapäeviti, kuna osakond asub Drive in Arena alal ning kliendi teenindamine toimub vastavalt koroonapiirangutele vaid kliendi sõiduvahendist väljumata.  

PlusCard äriklientidelePlusCard äriklientidele

PLUS CARDi eelised:

Ettevõtja, koondage oma ostud ühte kohta ning saate rahalise eelise, kui ostate kaubad meie kaubamajadest! Ärikliendina saate 10% hüvitist kõigilt ostudelt, kui ületate 5000 euro ostupiiri 12-kuulise perioodi vältel. See tähendab, et saate pärast aastast perioodi 500 eurot või enamgi otse oma ettevõtte pangakontole! Mida rohkem ostate, seda suurema boonuse saate!

 • 10% järelhüvitist, kui ostude kogusumma on 12-kuulise boonuseperioodi jooksul vähemalt 5000 EUR
 • Kehtib kõigis BAUHAUSi Eesti kaubamajades
 • Erikampaaniad PLUS CARDi omanikele
 • Arvega ost (ka lisakaartide puhul)
 • Piiramatu arv lisakaarte firma kohta
 • Ostu registreerimine kaardi kassas esitamise korral

Taotlege PLUS CARD'i:

Kui te ei ole veel meie äriklient, siis taotlege kaarti. Saate selle meie kaubamajadest kohe kaasa ning võite hakata koguma oma boonust kasvõi kohe. Kaardi hankimine ja kasutamine on tasuta. Ei ole aasta-, konto- ega krediidilimiidimaksu.

PLUS CARDi saamiseks on vajalik sissekande olemasolu kas Eesti Registrite ja Infosüsteemide Keskuse äriregistris või Riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste riiklikus registris. Kaart pole mõeldud jae- ja hulgikaubanduse jaoks. Boonussumma arvestamisel lähtutakse 12-kuulise boonuseperioodi vältel ostetud toodete maksumusest. Boonuse saamiseks vajaliku kogusumma puhul ei võeta arvesse järgmisi tooteid/teenuseid:

 • Teenused
 • Kinkekaartide ost
 • Ettemaksed (ka 100%)
 • Allahinnatud tooted
 • Tooted, mille puhul on tehtud parima hinna garantii tõttu täiendavat allahindlust

Profimüügis ootab teid:

 • Arvega ost. Väikeehitajad ja ettevõtjad saavad Profimüügi infopunktis oma ostud vormistada arvega.
 • Suurte koguste ost. BAUHAUS pakub kaupu meelsasti ka suuremates kogustes! Kvaliteetsetest ehitusmaterjalidest, võimsatest seadmetest ja nutikatest abivahenditest koosnev tootevalik on loodud spetsiaalselt väikeehitajate ja ettevõtjate vajadusi silmas pidades. Suurte koguste kaudu tagab BAUHAUS teile märkimisväärse hinnaeelise, sest siin on võimalik kohandatud hinnapoliitika. Paljud tooted on saadaval lühikese tarneajaga. Laske Profimüügi infopunktis endale kohe hinnapakkumine teha.
 • DRIVE IN ARENA. Sõidate sisse, laadite kauba peale, sõidate välja! Nii ostavad ehitajad ja ettevõtjad BAUHAUSist ehitusmaterjale, kaubaalustega müüdavaid kaupu või suuri koguseid. Tehke see enda jaoks lihtsaks! Vajaduse korral aitavad DRIVE-IN ARENA müüjad tõstuki või kahvelkäruga ka kaupu peale laadida.
 • Katusega kaetud laadimisala. Laadige kaupu mugavalt ja stressivabalt! Selleks on BAUHAUSis katusealused laadimisalad. Need on suured, laiad ja loomulikult katusega kaetud! Vajadusel toovad BAUHAUSi müüjad teile kõik tooted ka laadimisvalmilt kohale. Sõltumata sellest, kas olete liikvel väikekaubiku või veoautoga, on laadimisala iga ilmaga perfektselt kaitstud ja pealelaadimine toimub kiirelt.
 • Tööriistade ja masinate renditeenus. Ostmise asemel rentige! Vajate oma projekti jaoks professionaalseid ja kvaliteetseid tööriistu? Võite neid lühiajaliseks kasutamiseks BAUHAUSilt soodsalt rentida. Selleks, et teada saada, kas need seadmed, mida vajate, ka saadaval on, helistage eelnevalt ette meie Profimüüki.
 • Kaupade tagastamine. Ostetud toode ei vasta täielikult teie soovidele? Või ostsite liiga suure koguse? Pole probleemi! BAUHAUS on võtnud endale kohustuse osta tagasi või vahetada 30 päeva jooksul kaubad, mis on originaalpakendis, terved, puhtad ja rikkumata. Tagastuse või vahetuse aluseks on kassakviitung ning raha kantakse BAUHAUSi kinkekaardile. BAUHAUSi kinkekaarti saab kasutada 12 kuu jooksul. Vahetus- ja tagastusõigus ei puuduta otsetarnetooteid, soovitud mõõtudesse lõigatud tooteid ega toonitud värve.
 • Boonuste programm PLUS CARD. PLUS CARD tagab ehitajatele ja ettevõtjatele tõelise kiirstardi. Kui olete 12-kuulise boonusperioodi vältel ostnud vähemalt 5000 EUR eest kaupu, saate ostusummast 10% boonusena tagasi. Boonussumma kantakse otse teie ettevõtte pangakontole. See boonus koos meie hea teenindusega tagab teile ostude tegemiseks BAUHAUSis ideaalsed tingimused. Ja oma ettevõtte töötajate jaoks võite ka lisakaarte taotleda.
 • Kojuvedu. Ostke täna ja laske homme kohale tuua! BAUHAUSist ostetud tooted viiakse täpselt sinna, kus te neid vajate – näiteks otse ehitusplatsile. Võite valida sobivaima lahenduse vastavalt toote suurusele ja kaalule. Aga võite ka laenutada meie haagise, kui soovite oma kaubad siiski ise kohale toimetada.
Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo