Laeb

Parima Hinna Garantii

Keeruliste eripakkumiskampaaniate asemel on BAUHAUSis lihtsalt alati parimad hinnad. BAUHAUSi klientide jaoks on hinnad alati soodsad ja toodete kvaliteet ühtlane. Selle tagab BAUHAUSi Parima Hinna Garantii.

Leides 14 päeva jooksul ostupäevast identse toote, mis on odavam kui meilt ostetud toode, saad toote BAUHAUSist 12% odavamalt kui konkurendil. Ei kehti e-poodide, mõõtu lõigatud toodete tellimustoodete ja lõpumüükide puhul.

NB! BAUHAUSi Parima Hinna Garantii ei laiene e-poe toodetele.

1. Üldist

BAUHAUS kasutab Parima Hinna Garantiid turundusvahendina paljudes Euroopa maades.

2. Mis on Parima Hinna Garantii

PHG tähendab seda, et BAUHAUS lubab klientidele üks-ühele/identsele (sama toode, sama tootja, sama mudel, sama artikli number, sama EAN-kood) võrreldavatele toodetele kindlaks määratud konkurentidega (nt. Espak, Bauhof) täpselt määratletud piirkonna (Eesti Vabariik) müügiesinduste riiulites olevatel hinnasiltidel olevate hindadega (ei sisalda ettevõttesiseste püsikliendikaartidega antavaid soodustusi) võrreldes soodsaimat hinda. Juhul, kui klient ostis BAUHAUSist mingi toote ja leidis identse toote 14 päeva jooksul (alates ostu sooritamisest) soodsama hinnaga konkurendilt, maksab BAUHAUS kliendile antud toote hinnavahe ning sellele lisaks veel -12% soodustust konkurendi hinnast. Samas BAUHAUS reeglipäraselt langetab antud toote müügihinna odavamaks kui konkurendil. BAUHAUSi Parima Hinna Garantii ei laiene e-poe toodetele.

3. Konkurendid

BAUHAUS Eesti nimetab oma konkurendeks:

 • Bauhof Group AS
 • AS Kesko Senukai Estonia - K-Rauta 
 • Optimera Eesti AS – Ehituse ABC
 • AS ESPAK
 • DECORA AS

4. Hinna kalkureerimine

Klient peab esitama selgituse konkurendi hinna kohta, kas kassakviitungiga, reklaamiga või muu selgelt määratletud selgitusega. Juhul, kui klient esitab antud väite ilma asitõendita, kontrollib BAUHAUSi müüja toodet konkueeriva firma kauplusest anonüümse telefonikõnega. Parima Hinna Garantii ei kehti, kui hinnangu aluseks on:

 • Allahindlus- ja sooduskampaaniate hinnad,
 • Personaalsed eripakkumiste hinnad,
 • Projekti- või/ja objektipõhised hinnad,
 • Lepingulised püsikliendisoodustusega hinnad,
 • Interneti pakkumised ja BAUHAUS e-kaubamaja tooted

Näidis:
Klient ostab BAUHAUSist puurmasina hinnaga 59 € ja leiab identse toote konkureerivalt firmalt nädala möödudes hinnaga 55 €. Klient informeerib asjast BAUHAUSi, seejärel BAUHAUS kontrollib asja üle ja saades piisava selgituse, hüvitab kliendile hinnavahe 4 € ning 12% konkurendi hinnast (55 € x 12%) 6,60 € ehk kokku 10,60 €.

Parima Hinna Garantii puudutab ainult identseid tooteid. BAUHAUSis on suur valik omi kaubamärke (Eigenmarke/Private Label), mida hinnagarantii ei puuduta.

5. Madalate hindade dokumenteerimine

BAUHAUS teatab, et temal on madalaimad hinnad. Juhul kui see ei vasta tõele, jõustub Parima Hinna Garantii. Hindu võrreldakse alljärgnevalt:

 • Klient tõestab (ostutsekk, hinnakiri, www koduleht), et konkurendi hind on madalam
 • Konkurentide hindade jälgimine BAUHAUS-i oma personali poolt
 • Konkurentide (vt. konkurentide nimekirja) turundusmaterjaliga tutvumine
 • Klientidelt saadud mitteametlik tagasiside

6. Piirkond

Parima Hinna Garantii-le toimivaks piirkonnaks on Eesti Vabariik.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo