Laeb

Aianduskalender

Avaldame iga kuu kohta asjalikke nõuandeid nii toataimede hooldamise, taimede eelkasvatamise, väetamise kui ka aiatööde teemal. Et toimetused ei jääks hilja peale ja et oskaksite õigel ajal vajalikud tooted varuda. Kasulikku lugemist ja põnevaid nippe saate siit kindlasti!

Talvekuude pimedal ajal võiksime peamise tähelepanu suunata toataimedele lisavalguse ja toitainete pakkumisele. Alustada võib ka esimeste seemnete külvamisega. 
Loe edasi

Veebruar ei anna veel märku talve lõppemisest, kuid rõõmustab juba kõikide tõeliste aiasõprade südant: lõpuks ometi on käes aeg otsida välja seemnepakid ja alustada ettevalmistustega kevadeks. 
Loe edasi

Märtsis võib lõpuks öelda, et kevad on käes. Taimede jaoks algab uus elu, kõik tahavad väetist saada, õide puhkeda, lopsakaks muutuda. Kui lumi kaob kiirelt, saab ka aias usinalt tegutsema hakata.
Loe edasi

Aprillikuus võib juba haarata aiatööriistad ja alustada erinevate aiatöödega. Korrasta kasvuhoone, valmista ette peenrad, riisu muru, väeta taimi ja külva seemned. 
Loe edasi

Maikuu on tavaliselt kõige kiirem aeg aias. Käes on ettekasvatatud taimede ja ka uute viljapuude ja marjapõõsaste istutamise aeg. Korrasta ka terass suviste aiapidue tulekuks.
Loe edasi

Enamus seemneid on juunikuuks juba külvatud ja taimed kasvama pandud. Seetõttu keskendume juunikuus rohkem muruga seotud teemadele - hooldamisele ja niitmisele
Loe edasi

Juuli on paras aeg veemõnude nautimiseks. Bassein koduaias on mõnus jahutus kuumal suvepäeval või saunaõhtul. Kuidas basseini hooldada, et vesi kaua puhas püsiks?
Loe edasi

Sillutuskividest laotud kõnniteed ja platsid on omanäolised, ja vastupidavad. Kuidas kive valida, paigaldada ja õigesti hooldada? Milliseid alternatiive on veel sillutuskividele?  
Loe edasi

Kevadine õieilu saab alguse sügisest, sest just septembris on aeg mulda panna kevadiste õitsejate sibulad. Kes millal õitseb? Kuhu ja kuidas istutada?
Loe edasi

Bokashi – see on moodne biojäätmete taaskasutamine, mis sobib suurepäraselt ka kortermajadesse. Miks on Bokashi hea, kuidas teha ja milliste vahenditega?
Loe edasi

Külmade tulekuga muutub paraku aktuaalsemaks ka tuleohutuse teema.  Anname nõu suitsuandurite, vingugaasiandurite ning gaasiandurite valimise, paigaldamise ja hoolduse osas
Loe edasi

Jõulukaunistus võib olla kas luksuslik või looduslähedane, trendikas või klassikaline. Aga kui tahad lihtsalt olla nooruslik ja teistsugune? Saa meie blogist inspiratsiooni jõulukaunistuste valimisel ja sobitamisel.
Loe edasi

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo