Liikumisanduriga plastikust valgusti valgustab 6-7 h ja laadimisaeg on 5 h. Laadimis indikaator süttib laadimise ajal põlema. Seinavalgusti saab kinnitada teibi või kruvidega. Sobib kasutamiseks sisetingimustes.
Tehniline info
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Tootekood | 1556414 |
| Mõõdud | 10 x 10 x 8 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 2030606478994 |
| Võimsus (W) | 1.2 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 8 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 10 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 100 |
| Tootenimetus | LED-seinavalgusti Lavida Lucca |
| Netokaal (kg) | 0.300 |
| Peamine värv | Must |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 3.7 |
| Kaal (kg) | 0.433000 |
| Laius | 10 cm |