Valgel peegelkapil on kaks vaikselt sulguvat peegelust, neli klaasist riiulit, kaks LED-valgustit,lüliti ja pistikupesa.
Tehniline info
| Kaubamärk | Riva |
| Tootekood | 1611925 |
| Integreeritud valgusti | Jah |
| Sügavus | 17 cm |
| Mõõdud | 82 x 63.4 x 17 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 5907798030002 |
| Korgus | 63.4 cm |
| Tootenimetus | LED-peegelkapp Riva Magic 82 cm |
| Netokaal (kg) | 19.700 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Kaal (kg) | 21.000000 |
| Laius | 82 cm |