Peegelkapp LED-valgustiga ja pistikuga. Kapis on kaks klaasist riiulit, mis pakuvad vannituppa või tualettruumi mugavat lisaruumi. Vaikselt sulguvate ustega.
Tehniline info
| Kaubamärk | CAMARGUE |
| Tootekood | 1555798 |
| Integreeritud valgusti | Jah |
| Sügavus | 11 cm |
| Mõõdud | 60 x 60 x 11 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4250312117477 |
| Korgus | 60 cm |
| Kaitseklass | IP24 |
| Tootenimetus | LED-peegelkapp Camargue Aluminio Black |
| Netokaal (kg) | 11.115 |
| Peamine värv | Must |
| Värvus | Matt must |
| Kaal (kg) | 11.220000 |
| Laius | 60 cm |