Peegelkapp on valmistatud kvaliteetsest MDF-plaadist. Klaasist riiulid on reguleeritavad ning sobivad suurepäraselt asjade hoidmiseks. Praktiline LED-valgusti tagab täieliku valgustatuse. Tarnitakse eelnevalt kokkupanduna.
Tehniline info
| Mõõdud | 55 x 66 cm ( L x K ) |
| Tootekood | 1381127 |
| EAN | 4013251003504 |
| Korgus | 66 cm |
| Tootenimetus | LED-peegelkapp Akola |
| Netokaal (kg) | 16.623 |
| Kaal (kg) | 16.623000 |
| Laius | 55 cm |