LED-peegel Ordonez Nepal 80 cm must modernne ORDONEZ peegel integreeritud LED-valgustusega, mis sobib hästi igasse vannituppa. Külmema tooniga valgus aitab näo ja detailide nägemist ning loob puhta, värske üldmulje.
Tänu õhukesele konstruktsioonile jääb peegel seinal minimalistlik ning sobitub erinevate sisustusstiilidega. IP44 kaitseaste teeb selle praktiliseks valikuks valamu lähedusse, kus esineb pritsmeid ja niiskust.
| Kaubamärk | ORDONEZ |
| Tootekood | 1610176 |
| Integreeritud valgusti | Ei |
| Sügavus | 4 mm |
| Mõõdud | 800 x 800 x 4 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 8435294561616 |
| Korgus | 800 mm |
| Kaitseklass | IP44 |
| Tootenimetus | LED-peegel Ordonez Nepal 80 cm must |
| Netokaal (kg) | 5.500 |
| Peamine värv | Must |
| Värvus | Must |
| Kaal (kg) | 6.000000 |
| Laius | 800 mm |