Dekoratiivne öövalgusti, hämardatav, aku toitel. RGB LED, värvi muutev. Täielikult laetuna valgustab kuni 6 h. Pakendis USB-kaabel.
Tehniline info
| Kaubamärk | VOLTOMAT |
| Tootekood | 1041801 |
| Läbimõõt | 15 cm |
| Mõõdud | 18 x 15 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4024506644083 |
| Korgus | 18 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 120 |
| Tootenimetus | LED-öövalgusti Voltomat Luna |
| Netokaal (kg) | 0.519 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 5 |
| Kaal (kg) | 0.530000 |