Valge USB-pesa kaudu laetav valgusti sobib kõikidesse eluruumidesse.
Tehniline info
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1237826 |
| Valgusti värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 15 cm |
| Mõõdud | 55 x 15 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 9008606242832 |
| Võimsus (W) | 2.1 |
| Energiaklass | E |
| Korgus | 55 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 300 |
| Valgusti materjal | Plastik |
| Tootenimetus | LED-lauavalgusti Eglo Brolini |
| Netokaal (kg) | 1.050 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Lauavalgustid |
| Sokkel | LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 1.130000 |