Dekoratiivne, värvi vahetav meeleoluvalgusti kaladega sobib igasse eluruumi.
Tehniline info
| Kaubamärk | LeuchtenDirekt |
| Tootekood | 1582740 |
| Läbimõõt | 12.5 cm |
| Mõõdud | 36 x 12.5 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4043689957063 |
| Võimsus (W) | 4 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Korgus | 36 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 48 |
| Tootenimetus | LED-lauavalgusti Leuchten Direkt Akvaarium |
| Netokaal (kg) | 0.625 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.625000 |