Külma valge valgusega LED-lamp on võimsusega 18,3 W. See on samaväärne traditsioonilise 58 W lambiga. Valgusallikal on G13 sokkel.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1002700 |
| Klaasi värvus | Matt |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 2.6 cm |
| Mõõdud | 150 x 2.6 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854039324 |
| Võimsus (W) | 19.1 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 150 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 2000 |
| Tootenimetus | LED-luminofoorlamp Osram TUBE T8 58 EM 1500 mm 18,3W G13 840 |
| Netokaal (kg) | 0.230 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Luminofoorlambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | G13 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.332000 |