
Energiasääst kuni 58% võrreldes traditsiooniliste T8 luminofoorlampidega.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1422913 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 2.7 cm |
| Mõõdud | 120 x 2.7 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854033162 |
| Võimsus (W) | 18 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 120 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 2000 |
| Valgusti materjal | Klaas |
| Tootenimetus | LED-lamp Osram T8 G13 2000 lm 4000 K |
| Netokaal (kg) | 0.254 |
| Toote tüüp | Luminofoorlambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | G13 |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.331000 |