Sooja valge valgusega LED-lamp on võimsusega 6,6 W. See on samaväärne traditsioonilise 18 W lambiga. Valgusallikal on G13 sokkel.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1000711 |
| Klaasi värvus | Matt |
| Värvitemperatuur (K) | 3000 |
| Läbimõõt | 2.5 cm |
| Mõõdud | 60 x 2.5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854038266 |
| Võimsus (W) | 7.6 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 60 cm |
| Valguse hajumine (°) | 170 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 800 |
| Tootenimetus | LED-luminofoorlamp Osram TUBE T8 18 EM 600 mm 6,6W G13 830 |
| Netokaal (kg) | 0.097 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Luminofoorlambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | Star |
| Sokkel | G13 |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.145000 |