Üldkasutuseks mõeldud seerialambid on erkvalge värvitooniga (4000 K), mis tõstab töö efektiivsust ja erksust. Lampe saab kasutada mitmel viisil, et valgustada kodu erinevaid alasid, alates esikust kuni elutoani.
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1561000 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.4 x 5 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 6435200291677 |
| Võimsus (W) | 5.5 |
| Energiaklass | E |
| Korgus | 5.4 cm |
| Valgusvoog (lm) | 635 |
| Tootenimetus | LED lamp Airam Otso GU10 5,5 W 4000 K |
| Netokaal (kg) | 0.052 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Sokkel | GU10 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.060000 |