Seeria universaalsed lambid on erkvalget värvi (4000 K), mis suurendab töö efektiivsust ja erksust. Lampe saab kasutada mitmel viisil, et valgustada erinevaid ruume kodus, koridorist elutoani. Opaalvalgusallikas tagab pimestamisvaba valguse.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1561269 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 10.8 x 6 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 6435200318152 |
| Võimsus (W) | 9 |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15000 |
| Korgus | 10.8 cm |
| Valgusvoog (lm) | 806 |
| Tootenimetus | LED lamp Airam Otso 360 806lm 4000K E27 |
| Netokaal (kg) | 0.032 |
| Peamine värv | Valge |
| Sokkel | E27 |
| Värvus | Opaal |
| Kaal (kg) | 0.032000 |