Airam Otso on kvaliteetne ja mitmeotstarbeline LED-lamp, mis sobib suurepäraselt erinevatesse koduruumidesse – alates köögist ja esikust kuni tööruumide ja kabinetini. Erevalge valgus parandab keskendumist ja täpsust, muutes selle ideaalseks valikuks tööalade valgustamiseks.
Opaalne kate tagab pehme, hajutatud valguse ilma pimestamiseta. Lamp süttib koheselt ja saavutab täisvalgustuse ka madalatel temperatuuridel, mistõttu sobib kasutamiseks ka kütmata ruumides.
Tehniline info
| Kaubamärk | AIRAM |
| Tootekood | 1561213 |
| Värvitemperatuur (K) | 4000 |
| Läbimõõt | 6 cm |
| Mõõdud | 6 cm ( Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 6435200318008 |
| Võimsus (W) | 4 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 15 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Tootenimetus | LED lamp Airam Otso opaali A60 E27 4 W 470 lm 4000 K |
| Netokaal (kg) | 0.036 |
| Sokkel | E27 |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.036000 |