Laeb

Tule meile tööle

Töötajad on meie kõige väärtuslikum kapital

BAUHAUSil on nüüd juba üle 260 kaubamaja 19 Euroopa riigis. Töötajate koolitamist peab BAUHAUS väga oluliseks, sest BAUHAUSi kontseptsioon toimib just seepärast hästi, et ettevõte saab toetuda motiveeritud ja oma tööle pühendunud töötajatele. Töötajate motivatsioonil, oskustel ja rahulolul põhinebki BAUHAUSi edu. Seetõttu on töötajate koolitamine ja arendamine ettevõtte jaoks väga südamelähedane teema. Koolitusprogrammid on spetsiaalselt kohandatud töötajate vajadustele ja eesmärkidele vastavaks. BAUHAUSis arendatakse nii töötajate juhtimisoskusi kui ka nende erialaseid teadmisi.

Suurt rõhku paneb ettevõte ka noorte spetsialistide koolitamisele. Praktikantide osakaal BAUHAUSis on keskmisest kõrgem. Väljaõppe lõpetamise järel pakub BAUHAUS häid võimalusi püsiva töökoha saamiseks. 

BAUHAUS pakub töötajatele häid võimalusi oma erialal arenemiseks. Töötajaid ootab kindel töökoht rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes. Töötulemustele vastav tasu on BAUHAUSis iseenesestmõistetav asi. Kui küsida töötajatelt, mis neile BAUHAUSis kõige rohkem meeldib, siis ühes asjas on kõik üksmeelsed – BAUHAUSis on hea töökeskkond ja igaüks tunneb end algusest peale meeskonna täieõigusliku liikmena. 

 

Meie eelised tööandjana:

Pakume nii hooajatööd kui ka täistööajaga lepinguid. 

Osalise tööajaga ja hooajatööle kutsutavate töötajate arv on meie tegevusalal tüüpiline. Aga me pakume väga tihti ka püsivaid täistööajaga lepinguid. Rohkem kui pool meie kaubamajade personalist töötab täistööajaga, kuid soovi korral on meil võimalus pakkuda ka osaajaga tööd, näiteks õppurite.

Head koolitamisvõimalused. 

Pakume erinevaid koolitusi. Lai tootevalik eeldab erioskusi, mida uuendatakse pidevalt tootekoolitustega. Koolitusi on meil peaaegu iga päev. Koolitusprogrammi kuulub ka eksamiga lõppev koolitus müügi, juhtimise ja laotöö alal.

Aktiivne firmasisene värbamine ja ootus, et uusi võimalusi kasutatakse. 

Pakume meelsasti uusi võimalusi esmajoones oma praegustele töötajatele. Kuulame heameelega ära ka oma töötajate soovid karjääriredelil tõusmiseks ja püüame vastata neile võimalustekohaselt.

Lai tootevalik teeb töö vaheldusrikkaks. 

Meie tootevalik on nii lai, et selle puhul jätkub õppimist, süvenemist ja isegi spetsialiseerumisvõimalusi.

Tugev meeskonnavaim. 

Seltskonnaga kohanemine on töörahulolu seisukohalt tähtis. Tagatoas oleme eriti reibas ja lahe seltskond, kus huumor on aukohal. Klientide ees käitume loomulikult teda austades ja hoolikalt ära kuulates. Tere tulemast meie meeskonda!

Professionaalsed ülesanded tegijatele. 

Me teeme meelsasti algusest lõpuni kõik ise. Seetõttu tegemist jätkub ning ennast on võimalik proovile panna peaaegu igal pool, kuis jõudu ja indu jätkub. Meil on täiesti võimalik saada tööülesanne, mille täitmiseks ei ole kaasa võtta muud kui „mõeldud, tehtud“-hoiak, järeleandmatus ning soov võitjana välja tulla.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo