Laeb

Kasulik info

Kampaaniad

Tutvu kaubamajades ja e-poes toimuvate kampaaniate ja sooduspakkumistega ning loe lähemalt ka kampaaniatingimusi.

BAUHAUS ostukonto

BAUHAUSi ostukontoga saate e-poest meelepäraseid kaupu tellida kohe, kuid tasuda nende eest hiljem endale sobivate osamaksete kaupa. Ostukonto on mõistlikum lahendus kui järelmaks, kuna ostukontot saab kasutada korduvalt just kui virtuaalset krediitkaarti ning intress arvutatakse jäägilt mitte ostusummalt. 

Profimüük äriklientidele

Profimüügis pakutakse laia tootevalikut, mis vastab väikeehitajate, ettevõtjate ja avaliku sektori ettevõtete vajadustele. Ka erakliendid on siin alati teretulnud!
Profimüügi valik hõlmab puitmaterjali, tellinguid, ehituskeemiat, soojustusmaterjale ja paljut muud. Kui soovite osta ehitusmaterjale, rentida tööriistu või kasutada maksmise või kojuveoga seotud teenuseid, siis Profimüük ootab teid.
Ärikliendina taotlege ka Plus Card'i ja saate 10% hüvitist kõigilt ostudelt, kui ületate 5000 euro ostupiiri 12-kuulise perioodi vältel. 

 Drive-in Arena

Sõidate sisse, laadite kauba peale, sõidate välja! Nii ostavad ehitajad ja ettevõtjad BAUHAUSist ehitusmaterjale, kaubaalustega müüdavaid kaupu või suuri koguseid. Tehke see enda jaoks lihtsaks!

 Vannitoamaailm

Vannitoamaailmast saate oma unelmate vannitoa, trendika koduSPA või stiilse ja toimiva köögi. Välja on pandud üle 20 erineva vannitoalahendusevanneWC-pottekeraamilisi plaate ja vannitoasisustust.

Aiandusmaailm

Tahate oma aia või rõdu väikseks paradiisiks muuta? Siis leiate endale BAUHAUSi Aiandusmaailmas päris palju tegevust. Siin on kõike, mida vajate aiamaale, hoovi, rõdule ja terrassile. 

Nautic merenduskaubad

NAUTIC pakub väga laia kvaliteettoodete valikut laevade ja laevameeskondade jaoks. Paadiomanike seas on eriti populaarsed lahtiselt müüdavad roostevabast terasest kruvid ja paaditarvikud.

Tule meile tööle

BAUHAUS pakub töötajatele häid võimalusi oma erialal arenemiseks. Töötajaid ootab kindel töökoht rahvusvahelises ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Kinkekaart

Tehke oma lähedasele kingitus, mis on praktiline ja vajalik. Kinkekaardile laetava summa saate ise valida. Kinkekaarti saab kasutada 1 aasta jooksul alates kaardi ostmise kuupäevast.

BAUHAUS 5-aastane garantii

BAUHAUS annab Eestis kõigile elektri- ja mootorseadmetele – välja arvatud akud, patareid, valgusallikad ja kuludetailid – alates ostukuupäevast 5-aastase lisagarantii.

Ettevõttest

BAUHAUS on 1960. aastal asutatud eraomanduses olevate Saksa kaubamajade kett, kuhu kuulub üle 270 kaubamaja 19 Euroopa riigis. Eestis asuvad BAUHAUS kaubamajad Tallinnas Lasnamäel (Tähesaju Citys) ning Rocca al Mares.  2019. aasta jaanuaris avas BAUHAUS Eestis  ka oma e-poe.

Uudiskirja tellijale 10 € sooduskupong!

Tellides BAUHAUSi uudiskirja kingime teile 10 € allahindluse BAUHAUS e-poes! Soodustust saate kasutada ühekordselt alates 100 eurosest ostust. Lisaks saate uudiskirjaga alati esimeste seas teavet pakkumiste, uudistoodete, kampaaniate ja ürituste kohta ning häid ideid ja näpunäiteid oma kodu ja aia jaoks. Uudiskiri on tasuta ja see ei kohusta teid mitte millekski. 

Kids Club

Tooge oma laps tasuta Kids Clubi töötuppa. Kids Club on tegelustund 4–12-aastatele lastele, kus meisterdatakse oma kätega erinevaid ilu- ja tabeesemeid nii puidust, paberist kui muudest materjalidest. Osalejate arv on piiratud ja registeerimine toimub kaubamaja infoletis kohapeal. Kids Club toimub 1 kord kuus, laupäeval kl 11-13.

Üritused

Meie kaubamajades toimub tihti erinevaid üritusi, esitlusi ja kampaaniaid. Tutvuge üritustega, siit leiate palju kasulikku.

Vali kaubamajad Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.lasnamae@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 E - R 08:00 - 20:00
L 09:00 - 19:00
P 09:00 - 17:00
info.rocca@bauhaus.ee
Juhised Lisainfo