Laeb

Aiandusmaailm

Aiandusmaailmas ostlemine on elamus

Tahate oma aia või rõdu väikseks paradiisiks muuta? Siis leiate endale BAUHAUSi Aiandusmaailmas päris palju tegevust. Siin on kõike, mida vajate aiamaale, hoovi, rõdule ja terrassile. Meie hooajati uuenevas tootevalikus on palju soodsa hinnaga kvaliteetseid aiandustooteid ja taimi. Teid üllatab kindlasti lai valik toataimi, mis kõik on kindlasti tutvumist väärt. Taimed tulevad BAUHAUSi kõige lühemat teed mööda otse aianditest. Et taimed kenade ja värsketena püsiksid, transpordivad BAUHAUSi partnerid neid eriti vastutustundlikult.

Aiandusmaailmast saate ka aiamasinad ja aiatööriistad, samuti aiamööbli, grillahjud ning kergetest palkidest aiamajad. Muutke oma aed ja õu pilkupüüdvaks ja toimivaks tervikuks BAUHAUSi abiga! Tulge vaatama ja inspiratsiooni saama! Vaata pilte, meie Aiandusmaailm on kevadeks valmis!

Meie Aiandusmaailma eksperdid annavad teile nõu

Teil on oma aiast, terrassist või rõdust olemas kindel ettekujutus? Küsige selle teostamiseks nõu Aiandusmaailmast! Meie eksperdid nõustavad teid meelsasti kõigis aiandusalastes küsimustes. Ja nii leiate oma taimedele just seda, mida need õitsemiseks ja kasvamiseks vajavad.

VAATA AIANDUSMAAILMA TOOTEVALIKUT

Aianduskalender

Jaanuar on veel pime kuu, kus peamine tähelepanu tuleks suunata toataimedele. Üldselt tuleb jälgida, et valgus, soojus ja toitained oleksid tasakaalus. Andke neile lisavalgust ja lisaenergiat.
Loe edasi

Veebruar ei anna veel märku talve lõppemisest, kuid kui soovite suvel aiast rikkalikku saaki saada, on juba vaja tegutseda. Märksõnad on eelkasvatus ja seemnete külvamine, samuti toataimede ümberistutamine ja muldamine.
Loe edasi

Märtsis algab taimede jaoks uus elu, kõik tahavad väetist saada, õide puhkeda, lopsakaks muutuda. Eelkasvatatud taimed vajavad pikeerimist, toalilled väetamist ja tagasilõikamist, viljapuud õues lõikamist.
Loe edasi

Aprillikuus võib juba haarata aiatööriistad ja alustada erinevate aiatöödega. Korrasta kasvuhoone, valmista ette peenrad, riisu muru, väeta taimi ja külva seemned.
Loe edasi

Maikuu on tavaliselt kõige kiirem aeg aias. Kiirelt on vaja maha istutada uued taimed, väetada olemasolevaid ja vaikselt hakata juba umbrohuga võitlema.
Loe edasi

Juunikuu aiandusnõuandeid
saad lugeda juba juunikuu alguses...

LOE AIANDUSNÕUANDEID LÄHEMALT

Kuu taim

LOE KUU TAIMEDE KOHTA LÄHEMALT

Aiandusmaailmas palju uut kevadkaupa!

VEEL PILTE

Vali pood Jätka ostmist
Lasnamäe Vali Valitud
Tähesaju tee 8 13917 Tallinn +3726029200 info.lasnamae@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo
Rocca al Mare Vali Valitud
Kaeravälja tn 3 13516 Tallinn +3726029400 info.rocca@bauhaus.ee E - R 07:00 - 20:00
L 08:00 - 20:00
P 09:00 - 17:00
Juhised Lisainfo