Osram Cabinet Slim Sensor on väga õhuke ja märkamatuks jääv töövalgusti, mis sobib ideaalselt köögikapi alla töövalgustuseks. Valgusti süttib käeliigutusega tänu integreeritud sensorile, ja valguse tugevust saab reguleerida, hoides kätt sensori ees. Hämardatav soe valge valgus loob meeldiva atmosfääri ja pakub piisavalt valgust toiduvalmistamiseks ning muudeks toimetusteks. Valgusti on lihtne paigaldada.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1527892 |
| Mõõdud | 50 x 3.76 x 0.8 cm ( P x L x K ) |
| Hämardatav | Jah |
| EAN | 4099854462375 |
| Võimsus (W) | 10 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 0.8 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 50 cm |
| Valguse hajumine (°) | 100 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 470 |
| Liikumisandur | Jah |
| Tootenimetus | LED-üldvalgusti Osram Cabinet Slim Sensor 10 W 470 lm 3000 K 50 cm |
| Netokaal (kg) | 0.300 |
| Peamine värv | Valge |
| Toote tüüp | Kapi valgustus |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Sokkel | Int. LED |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 240 |
| Kaal (kg) | 0.428000 |
| Laius | 3.76 cm |