SPECTOR LIGHT LED-üldvalgusti on 120 cm pikkune praktiline valgusti, mis sobib eluruumidesse ning eriti hästi töötasapinna valgustiks. Neutraalse tooniga valgus loob selge ja meeldiva valgustuse igapäevasteks toimetusteks.
Valgusti korpus on valmistatud PVC-plastikust ning valge viimistlus sulandub enamiku interjööridega. IP20 kaitseklass teeb selle sobivaks kasutamiseks kuivades siseruumides, näiteks köögis, esikus või töötoas.
Komplektis:
| Kaubamärk | SPECTOR LIGHT |
| Tootekood | 1613401 |
| Mõõdud | 2.5 x 120 x 7.5 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 4751029231321 |
| Võimsus (W) | 36 |
| Energiaklass | F |
| Korgus | 7.5 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 2.5 cm |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 90 |
| Tootenimetus | LED-üldvalgusti Spector Light 36 W 120 cm |
| Netokaal (kg) | 0.750 |
| Peamine värv | Valge |
| Värvus | Valge |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 0.810000 |
| Laius | 120 cm |