
Energiasääst kuni 69% võrreldes tavapäraste T8 luminofoorlampidega.
| Kaubamärk | OSRAM |
| Tootekood | 1422128 |
| Klaasi värvus | Valge |
| Värvitemperatuur (K) | 6500 |
| Läbimõõt | 2.8 cm |
| Mõõdud | 151.4 x 2.8 cm ( K x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4099854039348 |
| Võimsus (W) | 18.3 |
| Energiaklass | E |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 30000 |
| Korgus | 151.4 cm |
| Kaitseklass | IP20 |
| Valgusvoog (lm) | 2200 |
| Valgusti materjal | Klaas |
| Tootenimetus | LED-toru Star Osram T8 EM 58 1500mm 18,3W 6500K G13 |
| Netokaal (kg) | 0.230 |
| Toote tüüp | Luminofoorlambid |
| RA-väärtus | 80 |
| Sokkel | G13 |
| Pinge (V) | 230 |
| Kaal (kg) | 0.332000 |