
Toote eelised:
Madal energiatarve
Halogeenlambi vahetamine on lihtne tänu kompaktsele täisklaaskonstruktsioonile ja ühele optikale
Kohene 100% valgus, ilma soojenemisaega
Ideaalne ökonoomse kohtvalgustuse jaoks
Kasutusvaldkonnad:
Allahindlus
Hotelli- ja restoranitööstus
Muuseumid, kunstigaleriid
Eluhooned
Valgustiks koridoride, uste, treppide jms märgistamiseks.
Prožektoriks
Vitriinid ja vitriinid
Soojustundlike objektide, näiteks toidu, taimede jne valgustamiseks.
Väljas kasutamiseks ainult sobivates välisvalgustites
Toote omadused:
LED alternatiiv madalpinge halogeenlampidele
Elavhõbedavabad lambid
| Kaubamärk | LEDVANCE |
| Tootekood | 1036584 |
| Klaasi värvus | Läbipaistev |
| Värvitemperatuur (K) | 2700 |
| Läbimõõt | 5 cm |
| Mõõdud | 5.1 x 5 cm ( P x Ø ) |
| Hämardatav | Ei |
| EAN | 4058075796751 |
| Võimsus (W) | 2.9 |
| Energiaklass | F |
| Eeldatav kasutusaeg (tundides) | 25000 |
| Kaitseklass | IP20 |
| Pikkus | 5.1 cm |
| Valguse hajumine (°) | 36 |
| Valgusvoog (lm) | 230 |
| Tootenimetus | Led Star Osram Mr 16 12 V 50 36 D, läbipaistev |
| Netokaal (kg) | 0.049 |
| Peamine värv | Läbipaistev/värvitu |
| Toote tüüp | Kohtvalgustite lambid |
| RA-väärtus | ≥80 |
| Tootesari | LED Star |
| Sokkel | GU5.3 |
| Värvus | Läbipaistev |
| Pinge (V) | 12 |
| Kaal (kg) | 0.062000 |