Õhukese disainiga karastatud klaasi ja alumiinium korpusega prožektor. Prožektori tagaküljel on toitekaabli ühendusklemm. Ei ole enam vajadust osta eraldi ühenduskarpi toitekaabli ühendamiseks. Kergelt matistatud kaitseklaasiga. 30% rohkem luumeneid. Kinnitusjalg on 45 kraadise nurgaga, mis võimaldab prožektorit kinnitada seinale ilma lahti monteerimata.
Tehniline info
| Kaubamärk | ACUMA |
| Tootekood | 1603583 |
| Sügavus | 3.5 cm |
| Mõõdud | 28 x 22.5 x 3.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4744984013088 |
| Võimsus (W) | 100 |
| Korgus | 22.5 cm |
| Kaitseklass | IP65 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Valgusvoog (lm) | 9000 |
| Tootenimetus | LED-prožektor Acuma 100 W must |
| Netokaal (kg) | 1.000 |
| Peamine värv | Must |
| Värvus | Must |
| Pinge (V) | 220 |
| Kaal (kg) | 1.200000 |
| Laius | 28 cm |