Moschetta on pilkupüüdev ja madala profiiliga laevalgusti, mis annab ruumile luksusliku ilme ilma liigse rõhutamiseta. Valge ja kuldse kombinatsioon loob rahuliku ja väärika mulje, mis sobib eriti hästi elutuppa, magamistuppa või esikusse.
| Kaubamärk | EGLO |
| Tootekood | 1566492 |
| Värvitemperatuur (K) | 2700-6500 |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Mõõdud | 40 cm ( Ø ) |
| EAN | 9008606357390 |
| Võimsus (W) | 24 |
| Sisaldab valgusallikat | Jah |
| Tootenimetus | LED-plafoon Eglo Moschetta kuldne/valge Ø 40 cm |
| Netokaal (kg) | 1.140 |
| Peamine värv | Kuldne |
| Värvus | Kuldne |
| Kaal (kg) | 1.140000 |